• TL
 • USD
 • EUR
 • RUBLE
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Kurumsal

  Kurumsal  Kent Temizlik 2016 yılında 155.000 TL öz sermaye ile kurulmuştur. Şirket kurucusu Kaan Sertoğlu’dur.  Şirket kurucumuz temizlik sektörüne girmeden önce büyük şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev almış ve hızla gelişen global ekonominin getirmiş olduğu ihtiyaçlar ve pazarın hedefleri hakkında ar-ge çalışmaları yapmıştır. Yenilikçi materyallerin temizlik sektörüne kazandırılmasıyla birlikte iş gücü ve makine gücünün doğru odaklanması ve uygulama alanlarına daha iyi bir şekilde entegre edilmesi hedeflenmiştir.

  Temizlik sektörü bölgemizde hızla büyüyen inşaat, mağazacılık, eğitim ve sağlık hizmetlerinin bir parçasıdır. Rekabet gücü artan nüfus yoğunluğunun çok olması nedeniyle farklı şirketlere ve bu şirketlerin çalışanlarına istihdam oluşturmaktadır. Şirket marka değerimiz kurulduğumuz günden bu yana hızla büyümektedir. İnsanlar her alanda olduğu gibi temizlik sektöründe de bilinçli tercihler yapmaktadırlar. Kent Temizlik olarak kurulmuş olduğumuz 2016 yılından bu yana en doğru hizmeti en uygun fiyata sunmaya prensip edinmiştir.

  Kent Temizlik İsmi Nereden Geliyor?

  Kent Temizlik ismi gelişimi ve büyümeyi temsil etmektedir. Modern şehirler ve temiz bir çevre her insanın hayalidir. Çevreye dost yemyeşil bir yaşam alanı, planlı gelişen bir şehircilik, günümüz dünyasının başlıca ihtiyacıdır. Temiz olan bir Kent her zaman kaliteli bir yaşamı beraberinde getirir.

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  © 2023 KENTEMLAK. Tüm hakları saklıdır.